Rezervace lovného místa

Lovná místa

Lovné místo 1

Je to místo přímo u hráze, pouze na tomto místě je možné přistavit karavan či obytný vůz a přespávat v něm. Bez problémů se zde vejdou dva rybáři chytající na 3 pruty. Je nutno brát v potaz, že jste přímo u místa, kde budou parkovat ostatní rybáři, stejně tak, i po hrázi občas může projet auto. V šířce cca 3m vede pevná cesta postupně se snižující do hloubky 4m. Po levé straně je však hloubka ihned u břehu cca 3-3,5m. Hrana cesty je tvořena z betonových částic obsahující roxory. Pozor při zdolávání ryb na tuto hranu.

Lovné místo 2

Toto místo je tvořeno pouze molem o rozměru 4x3m, je vytvořeno pro jednoho rybáře, který může klidně chytat až na 4 pruty. Zde je nutno mít menší bivak nebo brolíčko a počítat s tím, že veškeré bivakování probíhá pouze na mole, ke kterému vedou dřevěné schody z lesní cesty. Hloubka u mola je zhruba 1,80m a v korytě, které je přibližně 60m od břehu cca 3 metry.

Lovné místo 3

Místo 3 je tvořeno také pouze dřevěným molem o rozměrech 7x4m, na které se vejdou bez problémů 2 rybáři, kteří mohou chytat dohromady až na 6 prutů. Zde je nutno mít s sebou jeden větší bivak nebo 2 brolíčka a počítat s tím, že veškeré bivakování probíhá pouze na mole, ke kterému vedou dřevěné schody z lesní cesty. Hloubka u mola je zhruba 1,80m a v korytě, které je přibližně 60m od břehu cca 3 metry.

Lovné místo 4

Místo 4 je téměř totožné jako místo 3 a je tvořeno také pouze dřevěným molem o rozměrech 7x4m, na které se vejdou bez problémů 2 rybáři, kteří mohou chytat dohromady až na 6 prutů. Zde je nutno mít s sebou jeden větší bivak nebo 2 brolíčka a počítat s tím, že veškeré bivakování probíhá pouze na mole, ke kterému vedou dřevěné schody z lesní cesty. Hloubka u mola je zhruba 1,80m a v korytě, které je přibližně 60m od břehu cca 3 metry.

Lovné místo 5

Na tomto místě si bez problémů a krásně zachytají 2 rybáři klidně na 6 prutů, molo je přípraveno pouze pro stojany a podložky. Samotné bivakovaní probíhá na cestě, která vede přímo až k místu. Hloubka je u mola cca 80cm a postupně se zvyšuje až do hloubky kolem 3 metrů v korytě, které je zhruba 60m od břehu.

Lovné místo 6

Na tomto místě si bez problémů zachytají 2 rybáři, lépe ovšem jen na 4 pruty. Molo je přípraveno pouze pro stojany a podložky. Samotné bivakovaní probíhá v prostoru za molem. Zde je nutno brát v potaz, že nad místem vedou dráty na wakebord a tudíž zde může mít někdo problém s nahazovaním. Já sám zde bez problémů háži s pruty 3,66m, ale pokud někdo háže větší kopce, tak si doporučuji vzít s sebou radši kratší pruty. Ideální je zde chytání do půlky května a pak od října. V mezidobí je po levé straně sektoru otáčecí bojka pro wakebord. Ale chytat se zde dá i v letních měsících, ale pak již pouze pro jednoho rybáře a spíše blíže u břehu. Hloubka je na 30m kolem 2 metrů a ve vzdálenosti zhruba 60m od břehu vede také koryto potoka s hloubkou kolem 3 metrů.

Lovné místo 7

Toto místo je ideální pro jednoho rybáře, který ovšem může chytat až na 4 pruty. Samotné bivakovaní probíhá hned u vody na trávě. Zde je nutno brát v potaz, že cca 80m před místem jsou bojky pro letní ukotvení skokánku. Ideální je zde chytání do půlky května a pak od října. V mezidobí jsou zde umístěny otáčecí bojky pro wakebord. Takže chytání je možné, pouze v případě, že wakebord nejezdí a to stejně jen v úplné blízkosti břehu. Hloubka je na 30 m kolem 2 metrů a ve vzdálenosti zhruba 60m od břehu vede také koryto potoka s hloubkou kolem 3 metrů.

Lovné místo 8

Místo 8 je tvořeno pouze dřevěným molem o rozměrech 7x4m, na které se vejdou bez problémů 2 rybáři, kteří mohou chytat dohromady až na 6 prutů. Zde je nutno mít s sebou jeden větší bivak nebo 2 brolíčka a počítat s tím, že veškeré bivakování probíhá pouze na mole, ke kterému vede cesta od silnice. Zde je nutno brát v potaz, že cca 80 m před místem jsou bojky pro letní ukotvení skokánku. Na molech číslo 8 a 9 je potřeba počítat s tím, že jsou umístěny pod silnicí, proto je nutno očekávat mírný provoz aut po této silnici. Hloubka u mola je 60-80 cm a koryto je vzdáleno 50 m od břehu, kde je hloubka cca 2,8-3 metry.

Lovné místo 9

Místo 9 je tvořeno pouze dřevěným molem o rozměrech 7x4m, na které se vejdou bez problémů 2 rybáři, kteří mohou chytat dohromady až na 6 prutů. Zde je nutno mít s sebou jeden větší bivak nebo 2 brolíčka a počítat s tím, že veškeré bivakování probíhá pouze na mole, ke kterému vedou dřevěné schody. Na molech číslo 8 a 9 je potřeba počítat s tím, že jsou umístěny pod silnicí, proto je nutno očekávat mírný provoz aut po teto silnici.Hloubka u mola je 60-80 cm a koryto je vzdáleno 50 m od břehu, kde je hloubka cca 2,8-3 metry.

Lovná louka

Louka se skládá ze dvou částí-jednak pod lesem, tam se bez problémů vejde až 5 rybářů chytající na 2 pruty, bivakovaní probíhá přímo na louce u vody a druhá část tzv. U boudy, kam se bez problémů vejdou 2 rybáři chytající každý na 2 pruty, také zde probíhá bivakování přímo na louce u vody. Na louce je povoleno chytání také metodou feeder, methodfeeder a plavaná. Hloubka u břehu je kolem 60cm a zhruba 40m od přepadové hráze se sbíhají 2 koryta ve vzdálenosti 50m.

4,2 ha

rozloha rybníku

300 +

kaprů přes 70cm

7 + 9

chytacích míst

150 +

kaprů přes 80cm

až 4

povolené pruty

100 +

amurů 80-120cm

24 h

chytání denně

50 +

línů přes 40cm

LOVNÁ MÍSTA

Image

PROVOZOVATEL

CARPSONBAITS s.r.o.
Bohuslava Martinů 756/133
Brno 602 00
IČ: 07606664
 
Tel. +420 739 671 500
E-mail: info@borovinak.cz

Carpsonbaits.cz